KONST / Litografier / Serigrafi 13872158
nr 1387 2158
Jacob Dahlgren
(f. 1970), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 23/200, daterad 2000. Motivet: 47x89 cm, yttermått inklusive ram: 73x102 cm
Jacob Dahlgren, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:14:30
25/3 21:58:50